Saç Protezi

Protez Saçın Ustası Neohair

Protez Saç İle Kelliğe Son!

Uzun zaman önce duymuş olduğum saç protezi özellikle yaşadığım kellik probleminin ortadan kaldırdı. Bu nedenle deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum. Çok erken yaşlarda yaşadığım saç dökülmesi problemi özellikle görüntü açısından daha uygun görmeme neden oluyordu. Bu durum kısa zamanda psikolojimde bozulmasına neden oldu. Artık bu duruma daha fazla dayanamayacağımı düşündüğüm noktada protez saç uygulaması ile karşılaştım. Başlarda çok kararsız kaldım. Özellikle istediğim sonucu ağlamayacağım düşüncesi kararımı verme konusunda problem yaşamama neden oldu. Aynı zamanda bütçem kısıtlı olması nedeniyle yaptığım araştırmalarda fiyatların farklı olduğunu gördüm.

Daha önce saç protezi kullananlar yapmış oldukları yorumları ile özellikle kafamdaki soru işaretlerinin ortadan kalkmasına yardımcı oldu. İnternette araştırma yaparken neohair sitesinde özellikle uygulama yaptırmış olan kişilerdeki değişimler fazlasıyla ilgimi çekti. Kullanmış oldukları son sistem teknolojik uygulama özellikle elde edeceğim sonuç konusunda daha net fikirlere sahip olmamı sağladı. Özellikle daha önce protez saç yaptıranlar almış oldukları sonuç ve değişim konusunda olumlu fikirlere sahip olmamı sağladı. Artık kellik problemine son vermek istediğim noktada neohair benim tercihim oldu.

Saç dökülmesi problemi geçmişten günümüze kadar hemen hemen herkesin sorunu. Ben de uzun süredir bu sorunu çözmek için farklı yöntemler denedim. Kullandığım hiçbir ilaç özellikle istediğim etkiyi vermedi. Bu nedenle protez saç neohair ile yaptığım araştırmalar sonucunda kararımı vererek uygulamayı yaptırmak için merkeze gittim. Son derece ilgili olan ekip her aşamada beni verdiğim karardan dolayı memnun etmeyi başardı. Uygulama sonucunda kendimi tanıyamadım. Artık doğal ve gür saçlara sahibim. Bu durumdan son derece memnunum. Eğer sizlerde İstanbul protez saç uygulaması yaptırmak istiyorsanız neohair benim sizlere şiddetle tavsiyemdir.

facebook yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir