Saç Sağlığı

Saçını Kaybedenler Dermanı Protez Saçta Buldu

Yanan Saçlara Protez Saç İle Çözüm

Saçlarımı boyattırırken yanması üzerine protez saç ile tanıştım. Daha güzel görüneyim derken özellikle karşılaştığım bu durum psikolojik açıdan sorun yaşamama neden oldu. Saçlarım yanmıştı ve kısacık kesilmişti. Dışarı çıkmak bile istemiyordum. Uzun süre bu şekilde devam ettikten sonra arkadaşlarım saç protezi konusunda bana öneride bulundular. Kendimi yaşadığım bu problem karşısında özellikle arkadaşlarımın bana yardımcı olması yaşadığım durumdan kurtulmamı sağladı. Bu nedenle ben de sizlere yardımcı olmak adına bu önerimi sunuyorum.

Eğer saçlarınız boyama sırasında yandıysa ya da farklı durumlar ile karşılaştıysanız protez saç kullananlar tavsiyesi olarak bu tavsiyemi uygulayabilirsiniz. Yapılacak olan uygulama saçınızın doğal şekilde görünmesini sağlıyor. Bu nedenle farklı bir durum hissetmeden kendi saçınız gibi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uzun zaman önce yaptırdım. Herhangi bir sorun yaşamadan kendi saçı gibi kullanmaya devam ediyorum. Özellikle saçımda devamlı olarak değişim yaptırmayı seven biri olduğum için saçlarımın yanması ben de tam anlamıyla bir hayal kırıklığına neden olmuştu. Uzun saçlarım bir anda gitmişti ve ben bu durumda psikolojik açıdan tamamen çökmüştüm. Çözümün bu kadar kolay olduğunu bilseydim daha önce yaptırırdım. Arkadaşlarımın önerisiyle protez saç yaptıranlar ve deneyimleri hakkında internet üzerinden araştırma yaptım. Kısa sürede özellikle yaptıranların büyük bir yüzdesinin memnun kaldığını anladım.

Kararımı verdikten sonra protez saç neohair özellikle bilgi almam konusunda etkili oldu. Yaptığım araştırmalar sonucunda uygulama sırasında yapılacak işlemler veya sonrasında karşılaşabileceğimiz durumlar hakkında ayrıntılı şekilde araştırma yaparak tercihimi yaptım. Araştırma yapmadan önce yalnızca erkeklere uygulandığını düşünüyordum. Ancak gelişen teknoloji sayesinde İstanbul protez saç uygulamaları konusunda oldukça gelişmiş iller arasında yer alıyor. İstanbul’da oturduğum için çevremde en yakın ve güvenilir merkezi tercih ederek uygulama yaptırdım ben son derece memnunum. Şiddetle tavsiye ederim…

facebook yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir