Protez Saç Fiyatları

Ucuz Bütçeli Protez Saç Modelleri

Protez saç modelleri standart bir yapıda değildir. Bu sebeple istenen modeller alıcıdan alıcıya göre farklılık göstermektedir.  Zaten gerçekçi bir saç protezi uygulamasında standart kalıplar olmamalıdır. Standart yapılan uygulamaların başarı oranı son derece azdır.

Kaliteli ve üst düzey standart uygulamalarda insandan insana ve saçın yapısına göre farklılaşan değişkenler bulunmaktadır. Esasen bu sebeple saç protezi uygulamalarında ölçümleme olayı üst düzeyde değerlidir. Geliştirilecek saç protezi modellerinin tabanında uygulama yapılacak kişinin saç kayıp durumu, saç kümesinin yoğunluğu gibi durumlar ön plana çıkmaktadır.

 

Protez Saç Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Protez saç uygulamaları belirlenirken tercih edilecek modellerin seçilmesi aşamasında dikkat edilecek bazı hususlar bulunmaktadır. Bu hususların en iyi şekilde belirlenmesi ile kişiye göre oldukça kaliteli protez saç uygulamaları meydana getirlir. Protez saç kullananlar için ortaya konulan bu modellerde büyük bir başarı yüzdesi yakalanmasını altında bu hususlarda ki azami dikkat bulunmaktadır.

İlk defa protez saç uygulaması için alıcıya özel olarak geliştirilen altyapı tasarımı bulunmaktadır. Bu sayede uygulamanın başarılı olması anlamında en önemli temel atılmış olmaktadır. Daha sonra ise saçın cinsi belirlenmektedir. Bu husus oldukça önemlidir. Çünkü her insanın saç şekilleri farklıdır. Ve yapılan protez tedavileride bu farklılığa göre planlama ve güncellenme yapılmalıdır. Protez saç yaptırmak isteyenler için saçın doğallığı ve görünümü oldukça önemli olduğu için bu gerekçeye oldukça değer verilmektedir.

Daha sonra yoğunluk konusu protez uygulamalarında dikkat edilen diğer bir önemli gerekçedir. Çünkü saçların doğal ve güzel görünümü için her şekilde aynı yoğunlukta olması gerekmektedir. Bu nedenle saç kaybı yaşanan alanlar için yoğunluk ölçümü yapılarak ona göre şekillendirme gerçekleştirilmektedir. Ve son olarak da dalga konusuna da dikkat edilerek en iyi ve en gerçekçi saç protezi gerçekleştirilmektedir.

Protez saç neohair olarak müşteriye özel olarak güncellenen yöntemler sayesinde tam anlamıyla gerçekçi ve fazla ömürlü saçlara kavuşulmaktadır. Sektörde İstanbul protez saç hizmeti sunan birçok firma ise standart kalıplarla hizmet sunduğundan başarı yüzdesin oldukça düşüşler görülmektedir. En iyi protez müşteriye en özel olan protezdir.

facebook yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir